1st(1st leg)
|
Unión La Calera
|
- |
Chapecoense
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Chapecoense
|
- |
Unión La Calera
|
1:1 (0:1)
|
|
|
1st(1st leg): 05/02/2019 23:30 |
|
2nd (2nd leg): 20/02/2019 00:30 |
Winner: Unión La Calera |
|
1st(1st leg)
|
Botafogo - RJ
|
- |
Defensa y Justicia
|
1:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Defensa y Justicia
|
- |
Botafogo - RJ
|
0:3 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 06/02/2019 23:30 |
|
2nd (2nd leg): 21/02/2019 00:30 |
Winner: Botafogo - RJ |
|
1st(1st leg)
|
Bahia - BA
|
- |
Liverpool
|
0:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Liverpool
|
- |
Bahia - BA
|
0:0 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/02/2019 21:15 |
|
2nd (2nd leg): 21/02/2019 22:15 |
Winner: Liverpool |
|
1st(1st leg)
|
Deportivo Santaní
|
- |
Once Caldas
|
1:1 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Once Caldas
|
- |
Deportivo Santaní
|
0:2 (0:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/02/2019 23:30 |
|
2nd (2nd leg): 22/02/2019 00:30 |
Winner: Deportivo Santaní |
|
1st(1st leg)
|
River Plate
|
- |
Santos FC
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Santos FC
|
- |
River Plate
|
1:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 12/02/2019 21:15 |
|
2nd (2nd leg): 26/02/2019 22:15 |
Winner: River Plate |
|
1st(1st leg)
|
Macará
|
- |
CD Guabirá
|
2:1 (2:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
CD Guabirá
|
- |
Macará
|
0:3 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 12/02/2019 23:30 |
|
2nd (2nd leg): 01/03/2019 00:30 |
Winner: Macará |
|
1st(1st leg)
|
Royal Pari
|
- |
Monagas
|
2:1 (2:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Monagas
|
- |
Royal Pari
|
2:4 (1:1, 2:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 14/02/2019 21:15 |
|
2nd (2nd leg): 27/02/2019 22:15 |
Winner: Royal Pari |
|
1st(1st leg)
|
Corinthians SP
|
- |
Racing Club
|
1:1 (0:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Racing Club
|
- |
Corinthians SP
|
4:5 (1:0, 1:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 14/02/2019 23:30 |
|
2nd (2nd leg): 28/02/2019 00:30 |
Winner: Corinthians SP |
|
1st(1st leg)
|
Fluminense RJ
|
- |
Antofagasta
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Antofagasta
|
- |
Fluminense RJ
|
1:2 (1:1)
|
|
|
1st(1st leg): 27/02/2019 00:30 |
|
2nd (2nd leg): 21/03/2019 22:15 |
Winner: Fluminense RJ |
|
1st(1st leg)
|
Unión Española
|
- |
Mushuc Runa
|
1:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Mushuc Runa
|
- |
Unión Española
|
5:6 (1:1, 1:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 19/03/2019 22:15 |
|
2nd (2nd leg): 19/04/2019 01:30 |
Winner: Unión Española |
|
1st(1st leg)
|
Deportivo Municipal
|
- |
Colón de Santa Fe
|
0:3 (0:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Colón de Santa Fe
|
- |
Deportivo Municipal
|
2:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 20/03/2019 00:30 |
|
2nd (2nd leg): 17/04/2019 01:30 |
Winner: Colón de Santa Fe |
|
1st(1st leg)
|
Nacional Potosí
|
- |
Zulia FC
|
0:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Zulia FC
|
- |
Nacional Potosí
|
2:0 (0:1, 0:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 20/03/2019 00:30 |
|
2nd (2nd leg): 16/04/2019 21:00 |
Winner: Zulia FC |
|
1st(1st leg)
|
Independiente CG
|
- |
La Equidad
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
La Equidad
|
- |
Independiente CG
|
4:3 (0:0, 0:0) pso
|
|
|
1st(1st leg): 21/03/2019 00:30 |
|
2nd (2nd leg): 17/04/2019 01:30 |
Winner: La Equidad |
|
1st(1st leg)
|
Unión de Santa Fe
|
- |
Independiente del Valle
|
2:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Independiente del Valle
|
- |
Unión de Santa Fe
|
4:2 (1:0, 2:0) pso
|
|
|
1st(1st leg): 21/03/2019 00:30 |
|
2nd (2nd leg): 18/04/2019 01:30 |
Winner: Independiente del Valle |
|
1st(1st leg)
|
Montevideo Wanderers
|
- |
Sport Huancayo
|
2:0 (2:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Sport Huancayo
|
- |
Montevideo Wanderers
|
1:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 21/03/2019 22:15 |
|
2nd (2nd leg): 19/04/2019 01:30 |
Winner: Montevideo Wanderers |
|
1st(1st leg)
|
Águilas Doradas
|
- |
Oriente Petrolero
|
1:1 (0:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Oriente Petrolero
|
- |
Águilas Doradas
|
0:3 (1:1, 1:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 22/03/2019 00:30 |
|
2nd (2nd leg): 18/04/2019 01:30 |
Winner: Águilas Doradas |
|
1st(1st leg)
|
Mineros de Guayana
|
- |
Sol de América
|
1:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Sol de América
|
- |
Mineros de Guayana
|
4:3 (0:0, 1:0) pso
|
|
|
1st(1st leg): 02/04/2019 21:00 |
|
2nd (2nd leg): 01/05/2019 23:15 |
Winner: Sol de América |
|
1st(1st leg)
|
Universidad Catolica
|
- |
Colo-Colo
|
0:1 (0:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Colo-Colo
|
- |
Universidad Catolica
|
0:3 (0:1, 0:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 03/04/2019 01:30 |
|
2nd (2nd leg): 01/05/2019 01:30 |
Winner: Universidad Catolica |
|
1st(1st leg)
|
Independiente
|
- |
Deportivo Binacional
|
4:1 (2:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Deportivo Binacional
|
- |
Independiente
|
1:2 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 04/04/2019 01:30 |
|
2nd (2nd leg): 02/05/2019 01:30 |
Winner: Independiente |
|
1st(1st leg)
|
Universidad Técnica
|
- |
CA Cerro
|
1:1 (1:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
CA Cerro
|
- |
Universidad Técnica
|
3:1 (2:0)
|
|
|
1st(1st leg): 04/04/2019 01:30 |
|
2nd (2nd leg): 30/04/2019 23:15 |
Winner: CA Cerro |
|
1st(1st leg)
|
Argentinos Juniors
|
- |
Estudiantes de Mérida
|
2:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Estudiantes de Mérida
|
- |
Argentinos Juniors
|
1:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 04/04/2019 23:15 |
|
2nd (2nd leg): 08/05/2019 21:00 |
Winner: Argentinos Juniors |
|
1st(1st leg)
|
Deportivo Cali
|
- |
Guaraní
|
1:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Guaraní
|
- |
Deportivo Cali
|
1:4 (0:0, 1:0) pso
|
|
|
1st(1st leg): 05/04/2019 01:30 |
|
2nd (2nd leg): 03/05/2019 01:30 |
Winner: Deportivo Cali |
|