Opponent | W | D | L | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Vitebsk | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
FK Isloch Minsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Lokomotiv Plovdiv | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Cherno More Varna | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
PFC Ludogorets Razgrad | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Brest | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
Energetik-BGU Minsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Neman Grodno | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
BATE Borisov | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FC Dunav Ruse | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Minsk | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Shakhter Soligorsk | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Slavia Praha | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
1. FC Slovácko | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
CSKA Sofia | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
FK Dukla Praha | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Vereya | 4 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Pirin Blagoevgrad | 4 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Rukh Brest | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Minsk | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
FK Slutsk | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Teplice | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
PFC Beroe | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
PFC Montana | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Slavia Sofia | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Torpedo-BelAZ Zhodino | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Vysočina Jihlava | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | |
Bohemians Praha 1905 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
FK Gomel | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
AC Sparta Praha | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Botev Plovdiv | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Gorodeya | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Viagem Příbram | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Paphos FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Slovan Liberec | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Viktoria Plzeň | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Belshina Bobruisk | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
FK Smorgon | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
NK Maribor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Olympiakos Nikosia | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
Alki Oroklini | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ermis Aradippou | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FC Hradec Králové | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Smolevichy-STI | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sutjeska | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hajduk Split | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nea Salamina | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Neftochimik Burgas | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sigma Olomouc | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zbrojovka Brno | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Mladá Boleslav | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Sputnik Rechytsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Dnyapro Mogilev | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Ethnikos Achna | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
1. SC Znojmo | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Apollon Limassol | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chile [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dynamo České Budějovice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
EGS Gafsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
Espérance de Tunis | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FC Zlín | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Jablonec | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
France [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Iraq [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
La Palme Sportive de Tozeur | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Olympique Béja | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Omonia Nikosia | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spain [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stade Gabésien | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
US Monastir | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
USA [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |